Oddaj swój głos

Możesz oddać jednego lajka dziennie na Wortexmc.pl. Twój nick i data głosu będą widoczne publicznie.

Serwer Minecraft Wortexmc.pl — IP, status i opinie | CraftRadar Przejdź do treści
CraftRadar
Logo serwera Wortexmc.pl

Wortexmc.pl

Online

WortexMc.pl → Discord: dc.wortexmc.pl

ɴᴏᴡᴀ ᴇᴅʏᴄᴊᴀ ᴡᴏʀᴛᴇxᴍᴄ.ᴘʟ ᴊᴜᴢ ᴡʏꜱᴛᴀʀᴛᴏᴡᴀʟᴀ

wortexmc.pl
  • Non-premium

0

Możesz zagłosować raz dziennie

O serwerze Wortexmc.pl

WortexMC.pl korzysta z proxy Velocity, które obsługuje klienty od 1.7.2 do 26.3, a limit miejsc wynosi 500. MOTD zawiera wyłącznie domyślny komunikat proxy, więc z listy serwerów nie da się odczytać, jaki tryb gry jest tu prowadzony. Architektura z proxy zwykle oznacza kilka serwerów podpiętych pod wspólne lobby, ale bez potwierdzenia nie przypisujemy mu żadnej kategorii. To adres dla osób, które chcą samodzielnie sprawdzić ofertę i nie przeszkadza im brak opisu. Dane o aktywności graczy pojawią się tutaj, gdy uzbieramy ich wystarczająco dużo. Szeroki zakres wersji pozwala połączyć się praktycznie z każdym popularnym klientem.

UUID dla API głosowania: 989aeb91-9c39-4f93-9e08-81b3ade971cc

Status serwera

Gracze online teraz 0 / 69

Średnio 0 graczy online (ostatnie 7 dni)

Wersja
1.7–26.3
Silnik
Velocity
Konto
Non-premium
Bedrock (telefon, konsola)
Nie
Sieć / hosting
SkyPass Solutions Sp. z o.o.
Kraj sieci
Polska
Ping
52 ms · świetny
Ostatni pomiar

Dane mierzymy sami, łącząc się z serwerem bezpośrednio — narzędziem CraftRadar Server API. Jak zbieramy dane?

Kto teraz gra

Serwer nie udostępnia listy graczy online.

Ten serwer nie ma jeszcze zebranych statystyk dla wybranego okresu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy na serwer Wortexmc.pl wejdę bez konta premium?

Tak. Wortexmc.pl to serwer non-premium: dołączysz bez kupionego konta Minecraft, wystarczy dowolny nick. Sprawdziliśmy to próbą logowania 23 października 2026.

Opinie (0)

Opinie są anonimowe (podpis + treść) i przechodzą przez moderację po utworzeniu. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

Bądź pierwszą osobą z opinią o tym serwerze.

Twój komentarz pomoże innym graczom zdecydować, czy ten projekt pasuje do ich stylu gry. Wystarczy kilka zdań — co Ci się podoba, czego nie, jaki panuje klimat i jak aktywna jest społeczność.

Ocena

Jesteś właścicielem Wortexmc.pl? Wklej banner na stronę, forum albo Discorda — pokazuje aktualny status i liczbę graczy, odświeża się co kilka minut.

Banner serwera Wortexmc.pl
HTML (strona WWW)
BBCode (forum)