Oddaj swój głos

Możesz oddać jednego lajka dziennie na Sermc.pl. Twój nick i data głosu będą widoczne publicznie.

Serwer Minecraft Sermc.pl — IP, status i opinie | CraftRadar Przejdź do treści
CraftRadar
Logo serwera Sermc.pl

Sermc.pl

Online

🗡 ѕᴇʀᴍᴄ.ᴘʟ » ᴡʙɪᴊᴀᴊ ɴᴀ ᴅᴄ.ѕᴇʀᴍᴄ.ᴘʟ 🗡

⭐ ᴋɪᴛ ᴇᴅʏᴄᴊᴀ ɴᴀ ᴍɪɴᴇꜱᴛᴀʀ-ʟɪꜰᴇꜱᴛᴇᴀʟ ᴡʙɪᴊᴀᴊ! ⭐

sermc.pl
  • Lifesteal
  • Wersja gry:● 10 ɢʀᴀᴄᴢʏ

0

Możesz zagłosować raz dziennie

O serwerze Sermc.pl

Lifesteal, w którym każde zabójstwo odbiera przeciwnikowi serce, to oś najnowszej, zestawowej edycji opisanej w MOTD serwera sermc.pl. Komunikat mówi o kitach dostępnych na trybie nazwanym MineStar-Lifesteal, więc walka zaczyna się od gotowego ekwipunku, a nie od wielogodzinnego zbierania surowców. Taki układ przesuwa ciężar rozgrywki na starcia między graczami i pilnowanie własnego zapasu serc. Śmierć nie oznacza tu trwałej utraty postaci jak na hardcore, lecz stopniowe osłabienie. Wersja i silnik nie są ujawnione w odpowiedzi serwera. Ile osób gra tu jednocześnie, pokażemy po kilku tygodniach regularnych pomiarów. Przed dołączeniem dobrze jest przećwiczyć walkę w zwarciu, bo przegrane pojedynki od razu kosztują zdrowie.

Pod względem graczy online Sermc.pl zajmuje teraz 94. miejsce wśród 338 działających serwerów w kategorii Survival. Średnia liczba graczy online z ostatnich 30 dni wynosi 8,6 — to ponad dwa razy więcej niż typowy serwer z tej kategorii (mediana: 1,2). Najwięcej graczy jest tu zwykle około 6:00, najmniej około 2:00.

UUID dla API głosowania: cb65a3e5-83e6-4cf6-9a20-0cfbf435c659

Status serwera

Gracze online teraz 10 / 50 000

Średnio 9 graczy online (ostatnie 7 dni)

Wersja
● 10 ɢʀᴀᴄᴢʏ
Bedrock (telefon, konsola)
Nie
Sieć / hosting
SkyPass Solutions Sp. z o.o.
Kraj sieci
Polska
Ping
23 ms · świetny
Ostatni pomiar

Dane mierzymy sami, łącząc się z serwerem bezpośrednio — narzędziem CraftRadar Server API. Jak zbieramy dane?

Kto teraz gra

Serwer nie udostępnia listy graczy online.

Wykres liczby graczy online na serwerze Minecraft Sermc.pl dzisiaj.
Liczba graczy online na serwerze Sermc.pl dzisiaj
Czas pomiaruGraczy online
7
8
9
9
10
Średnio graczy
9
Szczyt
10
Najmniej
7

Dzisiaj na serwerze Minecraft Sermc.pl grało średnio 9 graczy. Najwięcej osób online, 10, było o godzinie 06:00, a najmniej 7.

Średnia liczba graczy z podziałem na dni

Uśrednione pomiary z ostatnich 30 dni — wskazują, w jakie dni tygodnia społeczność serwera Sermc.pl jest najaktywniejsza.

Wykres słupkowy: średnia liczba graczy online na serwerze Sermc.pl w poszczególnych dniach tygodnia (ostatnie 30 dni).
Średnia liczba graczy na serwerze Sermc.pl według dnia tygodnia
Dzień tygodniaŚrednio graczy online
Poniedziałek0
Wtorek0
Środa0
Czwartek0
Piątek9
Sobota0
Niedziela0

Skala zaczyna się od 9 graczy, żeby było widać różnice między dniami.

Serwery z podobną rozgrywką do Sermc.pl.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia liczba graczy z podziałem na dni?

Średnia liczba graczy online na serwerze Sermc.pl z ostatnich 30 dni w podziale na dni tygodnia: Poniedziałek: średnio 0 graczy; Wtorek: średnio 0 graczy; Środa: średnio 0 graczy; Czwartek: średnio 0 graczy; Piątek: średnio 9 graczy; Sobota: średnio 0 graczy; Niedziela: średnio 0 graczy.

Opinie (0)

Opinie są anonimowe (podpis + treść) i przechodzą przez moderację po utworzeniu. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

Bądź pierwszą osobą z opinią o tym serwerze.

Twój komentarz pomoże innym graczom zdecydować, czy ten projekt pasuje do ich stylu gry. Wystarczy kilka zdań — co Ci się podoba, czego nie, jaki panuje klimat i jak aktywna jest społeczność.

Ocena

Jesteś właścicielem Sermc.pl? Wklej banner na stronę, forum albo Discorda — pokazuje aktualny status i liczbę graczy, odświeża się co kilka minut.

Banner serwera Sermc.pl
HTML (strona WWW)
BBCode (forum)