Oddaj swój głos

Możesz oddać jednego lajka dziennie na Aldoria.gg. Twój nick i data głosu będą widoczne publicznie.

Serwer Minecraft Aldoria.gg — IP, status i opinie | CraftRadar Przejdź do treści
CraftRadar
Logo serwera Aldoria.gg

Aldoria.gg

Online

ALDORIA.GG ɴᴏᴡᴀ ᴇᴅʏᴄᴊᴀ ᴊᴜż ᴊᴇѕᴛ!

ᴅᴄ.ᴀʟᴅᴏʀɪᴀ.ɢɢ 👻 ᴇᴠᴇɴᴛ ʜᴀʟʟᴏᴡᴇᴇɴ 👻

aldoria.gg
  • Non-premium

0

Możesz zagłosować raz dziennie

O serwerze Aldoria.gg

Aldoria.gg ogłasza w MOTD nową edycję oraz wydarzenie z okazji Halloween, nie podaje jednak nazwy trybu gry. Z tego powodu nie przypisujemy serwerowi kategorii, a opis opieramy na dostępnych danych technicznych. Projekt przyjmuje klientów od 1.7 do 26.x za pośrednictwem Waterfalla i ma limit 500 miejsc. Nowa edycja oznacza, że wszyscy zaczynają od początku, co ułatwia wejście osobom dołączającym dopiero teraz. Liczby graczy online i ich rozkład pokażemy po kilku tygodniach monitorowania. Domena .gg nie zdradza języka, ale MOTD jest napisane po polsku. Szczegóły trybu i halloweenowego wydarzenia serwer podaje na swoim Discordzie.

Najwięcej graczy jest tu zwykle około 4:00, najmniej około 1:00.

UUID dla API głosowania: 26af3130-aa99-45dd-ab78-118a88abdba2

Status serwera

Gracze online teraz 6 / 500

Średnio 6 graczy online (ostatnie 7 dni)

Wersja
1.7–26
Silnik
Waterfall
Konto
Non-premium
Bedrock (telefon, konsola)
Nie
Tryb gry
Survival
Sieć / hosting
TCPShield
Kraj sieci
Stany Zjednoczone
Ping
36 ms · świetny
Ostatni pomiar

Dane mierzymy sami, łącząc się z serwerem bezpośrednio — narzędziem CraftRadar Server API. Jak zbieramy dane?

Kto teraz gra

Serwer nie udostępnia listy graczy online.

Wykres liczby graczy online na serwerze Minecraft Aldoria.gg dzisiaj.
Liczba graczy online na serwerze Aldoria.gg dzisiaj
Czas pomiaruGraczy online
5
5
6
6
Średnio graczy
6
Szczyt
6
Najmniej
5

Dzisiaj na serwerze Minecraft Aldoria.gg grało średnio 6 graczy. Najwięcej osób online, 6, było o godzinie 03:00, a najmniej 5.

Średnia liczba graczy z podziałem na dni

Uśrednione pomiary z ostatnich 30 dni — wskazują, w jakie dni tygodnia społeczność serwera Aldoria.gg jest najaktywniejsza.

Wykres słupkowy: średnia liczba graczy online na serwerze Aldoria.gg w poszczególnych dniach tygodnia (ostatnie 30 dni).
Średnia liczba graczy na serwerze Aldoria.gg według dnia tygodnia
Dzień tygodniaŚrednio graczy online
Poniedziałek0
Wtorek0
Środa0
Czwartek0
Piątek6
Sobota0
Niedziela0

Skala zaczyna się od 6 graczy, żeby było widać różnice między dniami.

Najczęściej zadawane pytania

Czy na serwer Aldoria.gg wejdę bez konta premium?

Tak. Aldoria.gg to serwer non-premium: dołączysz bez kupionego konta Minecraft, wystarczy dowolny nick. Sprawdziliśmy to próbą logowania 23 października 2026.

Jaka jest średnia liczba graczy z podziałem na dni?

Średnia liczba graczy online na serwerze Aldoria.gg z ostatnich 30 dni w podziale na dni tygodnia: Poniedziałek: średnio 0 graczy; Wtorek: średnio 0 graczy; Środa: średnio 0 graczy; Czwartek: średnio 0 graczy; Piątek: średnio 6 graczy; Sobota: średnio 0 graczy; Niedziela: średnio 0 graczy.

Opinie (0)

Opinie są anonimowe (podpis + treść) i przechodzą przez moderację po utworzeniu. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

Bądź pierwszą osobą z opinią o tym serwerze.

Twój komentarz pomoże innym graczom zdecydować, czy ten projekt pasuje do ich stylu gry. Wystarczy kilka zdań — co Ci się podoba, czego nie, jaki panuje klimat i jak aktywna jest społeczność.

Ocena

Jesteś właścicielem Aldoria.gg? Wklej banner na stronę, forum albo Discorda — pokazuje aktualny status i liczbę graczy, odświeża się co kilka minut.

Banner serwera Aldoria.gg
HTML (strona WWW)
BBCode (forum)